KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12994207

nr 1299 4207

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Kompositioner. Signerad. Olja på pannå, 45x20 cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 januari 2020
kl 18:44:11

6/1 07:55:57 1      Vinnande bud

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov